Partnerzy Akademii Falowników

Firma Aniro jest dystrybutorem produktów z branży elektrotechnicznej, automatyki a także falowników LSiS.
Aniro świętuje w tym roku 30-lecie działalności na rynku. Przez ten czas spółka przekształciła się z niewielkiej pracowni w przedsiębiorstwo zatrudniające blisko 60 pracowników, działające w takich branżach jak automatyka przemysłowa, napędy i ochrona przeciwprzepięciowa.

Aniro
Aniro Sp.z o.o. Główny Partner Akademii Falowników

W ciągu zaledwie kilku dekad JUMO przekształciło się z niewielkiej regionalnej firmy w międzynarodowe przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej. Nasze produkty oraz systemy działają sprawnie na wszystkich kontynentach, doskonale mierzą, kontrolują i rejestrują parametry fizyczne w szerokim zakresie zastosowań, głównie w przemyśle. Produkty JUMO posiadają gwarancję doskonałej jakości, ich łatwość obsługi oraz pewność działania jest standardem, który oferujemy naszym Klientom. Zawsze gwarantujemy niezawodny serwis.

JUMO
JUMO Sp.z o.o. Partner Akademii Falowników

Pierwszy Wortal napędowy w Polsce, działamy już ponad dziesięć lat. Prezentujemy bazę produktów z zakresu napędowego: falowniki, softstarty, serwonapędy, silniki elektryczne i przekładnie mechaniczne. Zarejestrowani Użytkownicy maja mozliwość pobierania instrukcji obsługi falowników w tym także archiwalnych produktów.

falowniki.com
falowniki.com Założyciel Akademii Falowników

Polecany przez Akademię Falowników dostawca urządzeń z branży automatyki przemysłowej, elektrotechniki i napędowej. Szybkie terminy dostaw oraz fachowa obsługa z własnym wsparciem technicznym to podstawowe zalety firmy EL-HELU. Firma posiada internetowy sklep z falownikami

EL-HELU
EL-HELU Partner Akademii Falowników